Klein  (FR/LU)

Klein (FR/LU)

XIX Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez Kyiv 2019

8 грудня -  KLEIN

Склад:
Jerome Klein - клавішні, ефекти
Pol Belardi - вібрафон, клавішні
Niels Engel - барабани
Charles Stoltz - ефекти

Раніше піаніст Джером Кляйн співпрацював з різними джазменами, а в 2018-му створив власний гурт. До його складу також входять бас-гітарист Пол Беларді, барабанник Нільс Енгель та електронник Чарльз Штольц.

Музиканти надихаються творчістю таких експериментальних інді-гуртів, як Sohn та Son Lux. Свій стиль називають – альтернативний інструментальний джаз.
Лідер гурту – Джером – народився в Люксембурзі і почав займатися музикою у віці 6 років. Спочатку він почав з класичного фортепіано, а потім класичної перкусії в консерваторії Люксембургу. Після отримання диплома за класичну музику, він захопився джазом і імпровізованою музикою і почав займатися джаз-вібрафоном і ударними. Після декількох років в консерваторії Люксембургу він вступив в джазову секцію Королівської консерваторії в Брюсселі, де отримав ступінь бакалавра одразу з трьох інструментів. А ступінь магістра з джаз-барабанів - ще через кілька років.
З 2009 року Джером також є членом європейського майстер-класу Bigband під керівництвом Пітера Гербольцгеймера. Нині Джером є частиною багатьох проектів, в основному в Брюсселі та Люксембурзі, в якості барабанщика, піаніста чи «Vibraphone-плеєра», змішуючи багато стилів, починаючи від поп-року і закінчуючи безмежною імпровізованою музикою.

 


Bilethouse.com - Афиша КиевKlein  (FR/LU) - 32JazzClub. Заказ, доставка, бронирование билетов на Джазовый фестиваль 2019. Купить билеты на сайте онлайн