Класична музика кохання

Класична музика кохання

Із задоволенням запрошуємо вас на теплий чарівний концерт «Класична музика Кохання». Приходьте і насолоджуйтеся творчістю надзвичайно талановитих артистів Київського молодіжного оркестру.

«Класична музика Кохання» - концерт із циклу найпопулярнішої класики про любов. В цей святковий вечір ви почуєте твори: А. Вівальді, Й.С. Баха, А. П'яццолли , Ж. Бізе, знамениту «Мелодію» М. Скорика, «Дрібничку» Л. Андерсона, а ще - музику про кохання з кінофільмів та інші сюрпризи. У цей день прозвучать найкрасивіші твори у виконанні учасників Київського молодіжного оркестру, визнаного одним з найгучніших музичних проектів сучасності.

У складі Київського молодіжного оркестру - справжні молоді зірки, виконавці та солісти, чиї високі досягнення відзначені на міжнародних конкурсах. Улюблені класичні твори публіки зазвучать по-новому, відображаючи яскраву енергетику молодих артистів.

Перший рік творчої історії оркестру був відзначений концертами в Національній філармонії України, що, без сумніву, є високим досягненням для молодого колективу. Слава про оркестр облетіла і телеканали. Музикантів стали запрошувати на престижні конкурси та фестивалі. Концерт «Класична музика любові» пройшов з аншлагом, квитки були розпродані за кілька днів до концерту.

Художній керівник і головний диригент оркестру - Ігор Пучков довгий час працював за кордоном, гастролював в США, Північній Америці, ПАР, Китаї, Великобританії та багатьох інших країнах, а зараз разом з Київським молодіжним оркестром розкриває нове звучання улюблених класичних творів.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Класична музика кохання. Замовлення, доставка, бронювання квитків на концерти в Києві. Купити квитки онлайн