Kazka

Kazka

Відразу після світового туру, KAZKA повертається до Києва!

Київ очікує прем’єру KAZKOVOGO шоу! 4 березня гурт виступить в столичному Палаці Спорту в підтримку нового музичного альбому «NIRVANA»

Що ж чекати шанувальникам від нового музичного творіння групи?

KAZKOVA «NIRVANA» — це новий музичний альбом української сенсації, «прориву року» та музичного гурту № 1 на вітчизняній сцені!
KAZKOVA «NIRVANA» — це новий етап в музичному, духовному і емоційному розвитку учасників групи.
KAZKOVA «NIRVANA» — це добірка нових треків, майбутніх хітів, які поєднують в собі сучасний біт, фольклорну естетику, дорослі тексти і мову любові.
KAZKOVA «NIRVANA» — це емоції помножені на нагальні питання; це історії, побачені очима музикантів групи KAZKA; це весь спектр наших почуттів: від любові до ненависті.
KAZKOVA «NIRVANA» — це новий щабель у творчості першої української групи, яка потрапила в ТОП 10 Global Shazam; рекордсмена серед вітчизняних артистів і ТОП 100 кращих кліпів на YouTube.
KAZKOVA «NIRVANA» — це нова музична програма, з якою KAZKA постане перед глядачами вже 4 березня в столичному Палаці Спорту.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Концерт группы Kazka (Казка) - Киевский дворец спорта. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билет онлайн