Karna

Karna

Концерт гурту КАРНА у Києві!

Гурт «KARNA» — це культове явище в українській музиці, якому вже понад 20 років. Зараз група переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу «Party на Прикарпатті», також встигли відзначити як кращий відеокліп 2017 по версії «Best Metal Act», і не менш успішний реліз альбому «Гуцулметал» який став фундаментом для однойменного музичного напрямку.

Крім автентичних Прикарпаття фарб в музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід групи KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець — «Аркан» з елементами світової рок-культури: slam, circle pit.

Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних груп. Тому полювання на квитки починається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевнені, що зустріч з Karna не пройде повз вас!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевKarna (Карна) - Docker Pub (Докер Паб). Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн