Как Месяц к Солнцу в гости ходил + Космическая викторина

Как Месяц к Солнцу в гости ходил + Космическая викторина

Як Місяць до Сонця в гості ходив

Барвистий, повнокупольний фільм, в якому розповідається про казковому подорожі Місяця-молодця по сузір'ях Зодіаку в пошуках Сонця.
Під мальовничим небом головного героя чекають пригоди, під час яких з ним відбуваються дивовижні перетворення. Сюжет складений за мотивами албанської народної казки, але в ілюстраціях використані українські мотиви: герої в вишиванках, дівчата в квіткових вінках, види українського села.

Ця програма допоможе маленьким глядачам відповісти на такі питання як "Що таке місячні фази?", "Чому Місяць завжди звернена до нас однією і тією ж стороною?", "Що таке зодіак?".

Космічна вікторина

(Земля, Сонце, Місяць) 20 хвилин, 2014 рік, 6+

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання — запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Детям. Как Месяц к Солнцу в гости ходил + Космическая викторина. Билеты в Киевский ПланетарийЗаказ, доставка, бронирование без сервисного сбора. Купить билет онлайн