Jazzowa podróż. Кшиштоф Кобилінський

Jazzowa podróż. Кшиштоф Кобилінський

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію презентує шоу видатного польського джазового піаніста Кшиштофа Кобилінського “Jazzowa podróż” при підтримці Eclectic Sound Orchestra та Польського Інституту у Києві спільно з Всеукраїнською Асоціацією джазу.

Неймовірно легка та лірична авторська музика, в якій етно та класика невимушено поєднуються с повнокупольними проекціями Київського Планетарію, які не залишать байдужими самих вибагливих поціновувачів джазу. Під час його виступу чарівні звуки фортепіано спрямують вас до найвіддаленіших куточків вашої уяви. Як писав відомий Рішар Гальяно, “... його композиції прекрасні, в них багато чуйності та мелодійності ... його музика - це подорож у часі і подібна кінофільму ...”.

Кшиштоф Кобилінський - польський композитор, аранжувальник, піаніст та джазовий музикант, який вдало включає в свої твори інші жанри, такі як етно або класична музика. Автор кількох десятків альбомів та концертних версій проектів, в яких брали участь представники провідної польської та світової джазової сцени, він створює музику та виступає у кількох форматах: фортепіано соло, у дуеті з всесвітньо відомими віртуозами (включаючи Еріка Труффаса, Даніеле Ді Бонавентура, Білла Еванса Реут Рівка), у міжнародному оригінальному квінтеті «KK Pearls». Його композиції виконують Ренді Брекер, Рішар Гальяно, Майк Стерн, Трилок Гурту та десятки інших артистів.

Але писати про музику — все рівно що танцювати про скульптуру, тому просто запрошуємо поринути у космос зворушливої гармонії творів Кшиштофа Кобилінського під зірками Київського Планетарію.

 


Bilethouse.com - Афиша Киев. Билеты на концерт в Киевский Планетарий. Jazzowa podróż. Кшиштоф Кобылинский. Заказ, доставка, бронирование билетов без сервисного сбора. Купить билеты онлайн