Джаз під зірками. Джаз крізь час

Джаз під зірками. Джаз крізь час

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію та український композитор і піаніст Андрій Соловйов (SOLOVIOV) представляють програму

Джаз Крізь Час

Улюблене шоу глядачів Киівького Планетарію незалежно від їх віку . Кожен зможе отримати насолоду від музики та почути цікаві факти з історії джазової музики . Цього вечора Ви відчуєте як змінювалися життя та музика починаючи з 30-х років минулого століття по сьогоднішній час, а яскраві сферичні проекції на куполі Київського Планетарію посилять гармонію та красу музики.

До Вашої уваги найвідоміші світові музичні хіти у новому джазовому звучанні, а також авторські композиції відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова.

Цього вечора на сцені разом з Андрієм будуть відомі українські музиканти, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою:

Галя Шкодавокал (ULTRAMARINE Girls Band)
Назар Вачевскийсаксофон (SERDYUCHKA; VAYKULE)
Александр Леонов – гітара (LAUD)
Роман Дудник – бас
Марія Сорокіна – барабани (ONUKA; THE MANEKEN)

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

 


Bilethouse.com - Афіша КиєваДжаз під зірками. Джаз крізь час (Джаз под звездами. Джаз сквозь время). Київський планетарій. Замовлення, доставка, безкоштовне бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки на сайты онлайн