Jazz Kolo - Under Impression

Jazz Kolo - Under Impression

14-й міжнародний проект Jazz Kolo відбудеться за участі легендарного музиканта, одного з найвідоміших тенор-саксофоністів Польщі та Європи Пьотра Барона (Piotr Baron), не менш відомих та популярних в Європі польських музикантів Міхала Токая (піано), Лукаша Жита (барабани), українців Якова Цветинського (труба) та Ігора Закуса (бас). Звучатиме сучасний європейський джаз. В програму увійдуть власні композиції музикантів.

Пьотр Барон (Piotr Baron) — випускник Музичної академії ім. Кароля Липинського у Вроцлаві. Грав з видатними джазовими виконавцями Польщі, країн Європи та США. Неодноразово номінувався на престижну премію Фридерика, і, як переможець Jazz-Top журналу Jazz Forum Magazine, став її власником у 2015 році. Брав участь в більш ніж ста записах, а його власна дискографія налічує 9 альбомів. Авторські композиції Пьотра Барона звучать в постановках театрів Кракова, Вроцлава, Слупська. Поєднує концертну і викладацьку діяльність: виступає з лекціями в музичних вузах Польщі, бере участь в джазових семінарах в США, Австрії, Чехії, Україні.

Jazz Kolo — це проект, створений для підтримки українського джазу, спрямований на об’єднання музикантів та розвиток української імпровізаційної музики. До проекту запрошуються кращі сили музичної еліти країни, утворюється новий, несподіваний, цікавий музичний продукт.

Склад музикантів:
    Пьотр Барон (Piotr Baron) — тенор-саксофон
    Яків Цветинський (Yakiv Tsvietinskyi) — труба
    Міхал Токай (Michal Tokaj) — піано
    Ігор Закус (Igor Zakus) — бас
    Лукаш Жита (Lukasz Zyta) — барабани

 

Bilethouse.com - Концерти Київ. Jazz Kolo - Under Impression - Caribbean Club (Карібіан клуб). Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві. Купити квитки на сайті онлайн