Jacob Banks

Jacob Banks

У Києві вперше виступить Джейкоб Бенкс

Правдива банальність: голос — візитівка будь-якого артиста. Завдяки йому пісні «шазамятся» і впізнаються в барах, торговельних центрах та музичних вікторинах.
Однією з найбільш вражаючих «візитівок» останніх декількох років є візитівка Джейкоба Бенкса — британського співака, який вперше виступить в Києві, щоб представити дебютний альбом Village.
Голос Джейкоба Бенкса неможливо переплутати з будь-чиїм іншим. Якщо говорити офіційною мовою, то це баритон. Якщо застосувати мову порівнянь, то це напружена до максимуму доменна піч, карамельний стаут або нескінченний сніп іскор.
Бенкс народився в Нігерії, але все життя прожив у Великобританії — спочатку в Бірмінгемі, а потім в Лондоні. Він навчався на містобудівника, але доля розпорядилася інакше і він став музикантом.
Про Бенкса, як виконавця, світ дізнався сім років тому завдяки дебютному міні-альбому The Monologue і треку Worthy, який ставив у себе в ефірі відомий діджей Зейн Лоу. Хтось в коментарях до Worthy на YouTube тоді написав: «Цей хлопець міг би записати офігезну пісню до фільму про Джеймса Бонда».
До дебютної платівки Village Джейкоб йшов цілих шість років. Вона вийшла в листопаді 2018 року. Сам музикант описує реліз так.
«В Африці є фраза „Дитину виховують всім селом“. Це правда: вихованням займаються не тільки мама і тато, а й інші жителі. Під " селом» у випадку з моєю музикою я розумію не тільки близьких, але і все, що я слухав протягом свого життя: блюз, соул, фанк, хіп-хоп і багато іншого».
В Village дивним чином переплітаються мелодії для радіо, натяки на класичні жанрові стандарти та відверті балади. Все це об’єднано завдяки потужному, густому голосу Джекоба. За словами співака, його пісні засновані на досвіді — його або друзів. Тому, в якомусь сенсі, назва Village цілком виправдана — це немов історії всіх мешканців поселення.
Але найголовніша риса Бенкса — щирість. Він хоче бути чесним не тільки в композиціях, а й у взаємообміні зі слухачем: «Мій підхід такий. Ви мені даєте свій час. Час — це все, що важливо для мене. Гроші можна заробити. Багато речей можна купити. Але не час. Якщо люди вирішили прийти послухати мене, то вони мені віддають свій час. Це важливо. І я докладаю всіх зусиль, щоб дати їм круте шоу».


Bilethouse.com - Афіша Київ. Jacob Banks в клубі Atlas. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн