Incognito

Incognito

  • 22 ноября,   Пт 20:00
390 - 2500 грн

Jazz Weekend — чотири вечори музичного щастя

Jazz Weekend у культурному центрі Freedom Hall — головна музична подія листопада 2019 року.
На сцені одного з кращих концертних залів країни в рамках Jazz Weekend виступлять світові зірки, що представляють jazz, smooth jazz, jazz funk і jazz fusion.
Кожен день Jazz Weekend буде насичений крутий музикою, міцними напоями, гарячим станом душі і довгоочікуваними зустрічами з геніальними музикантами світової музичної еліти.
Музичне ком’юніті української столиці отримає повне занурення в безмежний jazzовий світ.
Jazz Weekend, 22.11 — Incognito
Приголомшливий успіх Incognito — одна з великих історій британської музики за останні чотири десятиліття, а рецепт успіху групи Incognito, на думку її учасників, полягає у виключній відданості jazz funk і успішним експериментам в Adult Contemporary R & B і Clubjazz.
«Я створив Incognito, тому що хотів підвести музику на новий рівень… Я хотів стати продюсером, автором, і створити більш широке музичне співтовариство з акцентом на музиці», — каже лідер гурту Jean-Paul Maunick (Bluey).
Майже 40 років історія Jean-Paul Maunick (Bluey) і Incognito залишається унікальною.
Jean-Paul Maunick (Bluey) по праву посідає почесне місце серед таких великих композиторів, таких як George Benson, Stevie Wonder, Chaka Khan, Philip Bailey, Jocelyn Brown, George Duke, Al Jarreau, Marcus Miller, Paul Weller, Maxi Priest, Mario Biondi.
Для Jean-Paul Maunick (Bluey) музика стала релігією: «Ми не тільки музиканти, але й вчителі, цілителі і посли людства! І ми ставимося до цього дуже серйозно».


Bilethouse.com - Афіша Київ. Incognito. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн