Ігор Завадський. День 88

Ігор Завадський. День 88

Ігор Завадський. День 88

28 березня запрошуємо до київського Будинку Актора на сольний концерт „День 88“ найталановитішого акордеоніста-віртуоза Ігоря Завадського!

Не проігноруйте, адже це подія — аналогічних просто не передбачається! Ігор Завадський підкорив не тільки рідну країну, а й зарубіжжя, встигнувши подарувати свою неймовірну музику багатьом країнам світу: Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Німеччини, Австрії, Словенії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Ісландії, Казахстану, Швейцарії, США, Канаді, Ірландії та інших.

Понад 1400 сольників, 94 міста України та десятки країн, в яких він виступав, — всього лише суха статистика. Вся „сіль“ концертів Ігоря Завадського — в його неймовірно емоційному і віртуозному виконанні, умінні тонко відчувати інструмент! Не дарма Ігор — володар „Золотої медалі“, трьох вищих призів „Золотої ліри“ (єдиний в світі!) і потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Спадщина акордеоніста на сьогодні становить 14 альбомів і 21 СD.Bilethouse.com - Афіша КиївІгор Завадський - Будинок актора. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Купити квитки на сайті онлайн