Хрумко та чарівна ракета + Космічна мандрівка

Хрумко та чарівна ракета + Космічна мандрівка

Хрумко та чарівна ракета

У казковій лісовій школі астрономії маленький Хрумко та його друг Куня вивчають космос, а потім на чарівній ракеті відправляються в неймовірну подорож по Сонячній системі. Компанію їм складе добрий робот-провідник. Друзі дізнаються про сонячне затемнення, підлетять до Меркурія, Венери, Марса та його супутників, подолають небезпеку у поясі астероїдів, а потім наблизяться до планет-гігантів і навіть побачать комету.

Улюблені казкові герої - Хрумко та його друзі - з повнокупольного фільму "Пригоди Хрумка у зимовому лісі" знову вирушають у дивовижну подорож. Приєднайтеся до нових пригод Хрумка і Куні, на цей раз - у космосі!

Рік: 2019
Тривалість: 32 хв.
Вік: 5+
Виробництво: Україна

Космічна мандрівка

У зоряному залі планетарію ми відправимось у космічну мандрівку сузір’ями та планетами. Побачимо найвідоміші сузір’я та почуємо легенди про них. Здійснивши прогулянку сузір’ями, ми помандруємо до планет, адже в нашому власному закутку Всесвіту існує дуже багато цікавого та незвіданого.

Повнокупольний фільм, виробництво: Україна

мова: українська
рік: 2016
тривалість: 10 хв.
вік: 6+

 

Bilehouse.com - Афіша КиївХрумко та чарівна ракета + Космічна мандрівка. Замовлення, доставка, безкоштовне бронювання квитків на Вистави для дітей в Києві. Купити квитки на сайті онлайн