Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

Національний заслужений академічний український народний хор імені Г. Г. Верьовки з  великим концертом у Палаці мистецтв "Україна"

Гордість України - знаменитий Національний Заслужений Академічний Український Народний хор імені Григорія Верьовки 02 жовтня 2021 р. виступить з великим концертом на сцені палацу мистецтв "Україна" з програмою «Пісні від Сонця і Землі», в якій прозвучать кращі зразки пісенної, хореографічної та інструментальної творчості України в художньому втіленні артистами прославленого колективу.

Відразу в трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів - постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років! За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу! Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів зливаються воєдино! Кількісний склад Національного хору становить 158 осіб.

Цей унікальний колектив об'єднав в собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив заворожує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижною різноманітністю голосів, емоційністю і душевною відкритістю.

У програмі концерту буде багато різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У більшості цих унікальних композицій музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.

Не пропустіть 02 жовтня 2021 р. великий концерт хору Верьовки! Подивіться на власні очі яскраву і вражаючу концертну програму! Це незабутнє дійство, яке зачаровує слух і зір! Станьте учасником феєрії народного мистецтва у всій красі!

 
Bilethouse.com - Афіша Київ. Народний хор України імені Г. Г. Верьовки. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерт в Києві. Купити квитки на сайті онлайн