Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Говорять, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть, чого хоче жінка, того хоче Бог. Бажаєте зрозуміти сучасну жінку? Дивіться спектакль «Хаос»!

Вистава-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, кожна з яких має свою історію. Цілком успішні сучасні пані - психотерапевт, журналіст і вчитель - намагаються розібратися у своєму житті. Причинами їхніх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники. Вони досягли 30-річного рубежу, але до сорока їм ще далеко. Вони домоглися впевненого соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися коханням. Вони гарні, але страшенно самотні.

Як вони знаходять вихід із тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки у житті та на театральній сцені? На всі ці питання відповідає вистава «Хаос», у якій режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію та фарс.

Кожен дізнається і про типові героїні великого міста, і про типові проблеми. Отже, «Хаос» цілком можна назвати посібником для «жінок на межі нервового зриву»
Bilethouse.comАфиша Киев. Спектакль Хаос. Женщины на грани нервного срыва. Заказ, доставка, бронирование билетов Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн