Hans Ludemann Trio Ivoire (DE/CL)

Hans Ludemann Trio Ivoire (DE/CL)

XIX Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez Kyiv 2019

Hans Ludemann Trio Ivoire

TRIO IVOIRE — група унікальна, не існує іншого тріо фортепіано, балафону і барабанів. Ганс Людеманн — піаніст, композитор і лідер TRIO IVOIRE вважається «одним із найоригінальніших і найвиразніших європейських піаністів» (Jazz Podium) або просто «одним з великих піаністів сучасного джазу» (Hessischer Rundfunk), отримав нагороду «ECHO Jazz» у 2013 році.

У TRIO IVOIRE його «ясний власний голос» (Frankfurter Allgemeine Zeitung) на фортепіано з’єднується з Алі Кейта, «магом балафону» з Кот-д’Івуару, чия захоплююча віртуозність і енергія вражає. Барабанщик Крістіан Томе з’єднує музичні світи зі своїм унікальним звуком на барабанах. Маючи високий індивідуальний стиль, він надає велику ясність навіть найскладнішим ритмічним структурам. В Україні Крістіан Томе відомий спільним проектом Vesna з німецько-українською співачкою Мар’яною Садовською.

 


Bilethouse.com - Афиша КиевHans Ludemann Trio Ivoire (DE/CL) - 32JazzClub. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн