Гурт Будьмо

Гурт Будьмо

Гурт Будьмо з концертов у Києві

Гурт БУDЬМО - український, естрадний колектив, який створений у 2008 р. композитором Володимиром Домшинським при Інституті мистецтв, ПНУ ім. В. Стефаника, у м.Івано Франківську.

Вже понад десять років гурт "БУDЬМО» гастролює країною, а також за її межами. Бере участь у різноманітних благодійних акціях, створює і активно працює над власним репертуаром.

У складі колективу четверо вокалістів, це Микола Дутчак, Михайло Воробчук, Назар Левінський, та художній керівник гурту Ростислав Коваль. Хлопці співають власні українські, сучасні, естрадні пісні написані як ними самими, так і видатними авторами. Велика музична спадщина пісень написана творчим «Батьком» гурту, композитором В. Домшинським. У своєму репертуарі хлопці співпрацюють з такими поетами як: Вадим Крищенко, Ніна Дівіль, Василь Сав’юк…а також автором багатьох пісень є і сам Ростислав Коваль (худ.кер.гурту).
Пісні які найбільше полюбились слухачам, це: «Поведи мене»,«Вишенька-черешенька»,«Причарувала-приворожила»,«Медова нічка»,«Тебе любив»,«Будьмо» та інші…Також одною з найголовніших пісень у репертуарі хлопців є пісня «Плакала калина» написана поетесою Соломією Українець, та композитором Володимиром Домшинським. Будучи неодноразово з волонтерською місією на Сході України, ця пісня стала душевним, та патріотичним гімном наших герої.

Гурт "БУDЬМО» буде вперше з концертою програмою у м. Києві. Разом у супроводі живих інструментів «БУДЬМО BAND», хлопці обіцяють багато сюрпризів. Також концерт не обійдеться і без музичних подарунків. Гостями концерту стануть відомі артисти української естради, та друзі колективу, а саме: Народний артист України Степан Гіга, Народний артист України, гуморист Гриць Драпак, популярна співачка АНДРІАНА, та ведучий вечора із мальовничого Закарпаття, друг хлопців, сміхованець Ігор Іванків.

Запрошуємо вас відвідати концерт воістину відданих синів України, сильних духом патріотів своєї держави, та просто надзвичайно талановитих хлопців. Повірте, це буде яскраве свято у столиці.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Гурт Будьмо - МЦКМ Жовтневий палац. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Купити квитки онлайн