Гурт КІНО

Гурт КІНО

Велике шоу гурту КІНО в Києві

Шанувальники легендарного рок-виконавця вірять: Цой - живий, як мінімум в серцях покоління. А ось в те, що через 30 років після розпаду колективу фанати отримають шанс потрапити на живий концерт, не вірив ніхто. Але це сталося! Гурт «КІНО» дасть двогодинний концерт у Києві.

Вже відома дата і місце концерту гурту, про відродження якої всі мріяли, але ніхто не вірив: 24 вересня, Палац Спорту. Склад, який виступить цієї осені в українській столиці, добре знайомий аудиторії: два оригінальних басиста групи різних років - Олександр Титов і Ігор Тихомиров і беззмінний гітарист - Юрій Каспарян. А співати знайомі кожному в залі рядки буде сам Віктор Цой! В основі програми - голос лідера КІНО, оцифрований з оригінальних багатоканальних записів. Один з творців і продюсерів шоу - Олександр Цой, син Віктора.

Основна ідея цього проекту - дати нове життя музиці, яку слухає не одне покоління людей. Реалізація задумки вийшла яскравою, сучасною і разом з тим по-справжньому теплою і душевно.: на концертах звучить якісно оцифрований голос Віктора Цоя, а музиканти вживу грають на тих же інструментах, що і 30 років тому.

Максимальний ефект присутності буде підтримувати спеціально створений відеоряд - практично повнометражний фільм, створений компанією Firecat Films і складається з графіки, анімації, нових і архівних зйомок. Малюнки Віктора Цоя, абстрактний супрематизм обкладинок «КІНО», кінохроніка, невеликі документальні вставки, анімовані учасники гурту - ось лише мала частина візуальних спецефектів, які чекають на глядачів. Відео, світло і музика будуть синхронізовані в повноцінне мультимедійне шоу.

Підготовка заходу зайняла кілька років, але воно того варте! Раритетні фрагменти аудіо, невидані музичні нариси - все це увійде в програму. Крім голосу з майстер-стрічок, на концерті прозвучать живі клавішні партії, які не так добре чути на альбомах.

Виступ об'єднає всіх поціновувачів творчості колективу: і тих фанатів, яким пощастило побувати на концертах «КІНО» і почути вживу легендарні балади, і тих, хто вже не міг і мріяти про такий шанс.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев.  Группа КИНО - Киевский дворец спорта. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн