Greg Osby & Tal Cohen (USA/ISR)

Greg Osby & Tal Cohen (USA/ISR)

XIX Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez Kyiv 2019

7 грудня — GREG OSBY & TAL COHEN DUO

Склад:

  • Greg Osby — саксофон
  • Tal Cohen — фортепіано

Дует американського саксофоніста Грега Осбі та австралійського піаніста Тала Коена.

Грег Осбі — американський саксофоніст, композитор і педагог. Навчався в престижному музичному коледжі Берклі, а потім осів у Нью-Йорку. За останні 25 років він став одним із стовпів американського джазу. Визнаний за його продуманий та інноваційний підхід до композиції та концертів. У 2008 році Грег створив свій власний лейбл «Inner Circle Music», який підтримує найталановитіших музикантів із усього світу.

Тал Коен — молодий джазовий піаніст і композитор з Австралії та Ізраїлю. Його стиль називають унікальним через вишукане поєднання народної єврейської музики та класики, на диво зріле володіння блискучою технікою та вишуканим смаком. У 2015 він став лауреатом премії Freedman Fellowship 2015, завдяки якій записав альбом авторської музики у Нью-Йорку, а також зіграв сольний концерт у Оперному театрі Сіднея, що зібрав аншлаг і транслювався через національне радіо Австралії. Альбом Джона Даверса «American Dreamers: Voices of Hope, Music of Freedom» за участі Тала Коена здобув три премії Греммі у 2019 році.

 


Bilethouse.com - Афиша КиевGreg Osby & Tal Cohen (USA/ISR) - 32JazzClub. Заказ, доставка, бронирование билетов на Джазовый фестиваль 2019. Купить билеты на сайте онлайн