Grand Orchestra

Grand Orchestra

Улюблені фільми ми переглядаємо десятки разів, а хороші саундтреки слухаємо сотні і навіть тисячі разів, і якщо кіно — це магія, то музика — це чарівна паличка, без якої, як відомо будь-якому починаючому чарівникові Хогвартса, особливо не начаклуєш.

«Кінолегенди» — це легендарна музика, яка стала частиною кращих фільмів за всю історію кіно. Музика, що з перших нот малює в нашій уяві ту саму атмосферу, наповнює задум режисера. «Зоряні війни», «Назад в майбутнє», «Привид опери», «Месники», «Джеймс Бонд», «Бережись автомобіля» — всі ці фільми цінителі кіно впізнають з перших нот. Але ж це тільки частина програми «Кінолегенди» від Grand Orchestra!

І ми впевнені, що після концерту, ви неодмінно захочете переглянути один з фільмів, з яких почуєте знамениті саундтреки.

Парадокс, але європейські слухачі раніше познайомилися з Grand Orchestra, оцінивши виконання музикантів повними залами і доброзичливою пресою. В Україні колектив привернув до себе увагу після перемоги на шоу «Битва оркестрів».

Grand Orchestra — яскравий молодий колектив, у виступах якого відчувається заряд позитивної енергії та драйву, при цьому незмінна витонченість смаку у виборі репертуару. Grand Orchestra, в складі, якого талановиті музиканти, лауреати міжнародних конкурсів, дали більше ста успішних концертів в Україні та Європі.

Незмінний керівник колективу, натхненник, експериментатор, який працював з відомими європейськими оркестрами і володіє особливим творчим баченням і живим азартом, диригент Одеського національного театру опери і балету — Віталій Ковальчук.Bilethouse.com - Афіша Одеси. Grand Orchestra. Купити квитки в Одеський театр опери та балету онлайн