Гра престолів: Новий сезон

Гра престолів: Новий сезон

14 листопада 2019 року в рамках всеукраїнського туру у Національному палаці мистецтв «Україна» новий наймасштабніший музичний проект цього року «ГРА ПРЕСТОЛІВ: НОВИЙ СЕЗОН» — Велике симфонічне шоу до світових кіношедеврів з новою програмою у виконанні Одеської легенди сучасних оркестрів — оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF THE SYMPHO ROCK

Ви почуєте легендарні саундтреки до найпопулярнішого та улюбленого серіалу сучасності «Гра Престолів» (всі сезони!) та кінофільмів, які вже збудували справжню історію, зробили переворот та стали культовими у світовому кінематографі. Музика до кінофільмів великих композиторів Раміна Джавади, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота та багато інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» та «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєш в атмосферу кінофільму та стаєш його часткою, музика без якої, жодний кінохіт не був би справжнім шедевром.

Тільки у Києві,14 листопада у Національному палаці мистецтв «Україна» вас чекає єдиний по-справжньому жаркий концерт за участю 200 МУЗИКАНТІВ, ХОРИСТІВ та ВИКОНАВЦІВ.

Диригент: Андрій Чорний

Андрій найпопулярніший диригент Одеси.

Автор та творець симфонічного шоу «ГРА ПРЕСТОЛІВ», великого та найпопулярнішого рок-концерту VOICE OF THE SYMPHO ROCK, концерту класичної музики «Весінній Бал», багатьох програм та фестивалів сучасного та класичного мистецтва, людини, яка з перших секунд може зробити аранжування будь-якої мелодії!

Але справжнім його досягненням є його зіркова команда молодих, сучасних та найталановитіших музикантів країни. Концертмейстер — Анастасія Кайряк, фортепіано — Наталія Чуприна — лауреати багатьох міжнародних конкурсів, викладачі та майстри найкращих музичних закладів країни.

Особисту увагу треба віддати хору під керівництвом Світлани Рядченко, яка зробила справжній переворот у звучанні симфонічного оркестру та виконані їм саундтреків до світових кіношедеврів.

14 листопада ви маєте єдиний шанс почути симфонічне шоу світового класу під керівництвом найкращого, нестандартного та харизматичного диригента сучасності — Андрія Чорного.

Три причини чому варто піти на Симфонічне шоу «Гра престолів»:

1. Єдине Симфонічне шоу, де Ви можете почути саундтреки до самого популярного серіалу сучасності!
2. Єдине Симфонічне шоу в якому приймає участь до 200 музикантів та хористів!
3. Єдине Симфонічне шоу майже з 3х годинною програмою!


Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Гра престолів: Новий сезон. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн