Фестиваль Українського Кантрі Додатковий концерт

Фестиваль Українського Кантрі Додатковий концерт

  • 16 травня,   Вс 16:00
250 - 350 грн

Фестиваль українського кантрі в Києві!

16 травня 2021 року у Докер Паб (Docker Pub) відбудеться додатковий концерт “День щастя”, присвячений Фестивалю українського кантрі у Києві! Якщо Україна аграрна держава, то кантрі тут обов’язково мусить бути! Саме тому ми вирішили запросити кращих з кращих! Дивиться самі!

Sasha Boole, як справжній ковбой з Буковини, не відступає від тематики ні на крок. Послухати пісні про чоловічу дружбу, любов, мандри та життя - це до нього. Співак - справжня людина-оркестр, себто one-man band. Банджо, гітара, губна гармоніка та перкусія і рецепт вдалого концерту від мандрівного музиканта готовий!

ZWYNTAR – міцний коктейль з американської і української культури. Уявіть суміш кантрі, готики, фольклорної архаїки та шаманізму! Не можете? Тоді приходьте і послухайте! Буде музично і демонічно!

Max Paragraph – цей ковбой зроблений вже на просторах Дніпропетровщини, краю корупції та синтетичних речовин з побічними ефектами. Проте голими руками його не візьмеш! Співак тяжіє до справжніх і простих речей та співає у авторському жанрі “урбан-фолк”

Volver Stone – називає себе поліським реднеком. Хоча, насправді, є фронтменом і засновником гурту  Night On Fire (psych stoner rock) Дмитром  Бєловим. Але що робити, коли душа бажає кантрі! Альтер его артиста виступає як one-man band, однак запалює, як ціле невеличке село.

Міка Чуєв – автор і виконавець у рутс-жанрах:  фолк, блюз, скиффл та, звичайно, кантрі. Тому сміливі експерименти і вічні традиції будуть змінюватись музичними імпровізаціями. А на виході на вас чекає шалений драйв!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевФестиваль Украинского Кантри - Docker Pub (Докер Паб). Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн