Fairmont Classic - Mozart and Tchaikovsky

Fairmont Classic - Mozart and Tchaikovsky

1 березня Marco concert запрошує вас послухати знамениті твори Моцарта і Чайковського в одному з найкрасивіших театрів і концертних залів міста — Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Вольфганг Амадей Моцарт — один з найвідоміших композиторів-класиків, представник Віденської класичної школи музики, його внесок зробив величезний вплив на світову культуру. Творчість Моцарта настільки багатогранна, що здається неосяжної. Відмінною рисою його музики є дивовижне поєднання строгих, ясних форм з глибокою емоційністю.

Петро Ілліч Чайковський вважається одним з видатних композиторів в історії музики. Автор понад 80 творів, у тому числі десяти опер і трьох балетів: «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Лускунчик». Його твори регулярно входять в число найбільш часто виконуваних у всьому світі.

У програмі концерту:
    Вольфганг Амадей Моцарт
        Дивертисмент # 3 °F-dur K. 138. (I. Allegro II. Andante III. Presto).
        Адажіо для скрипки з оркестром E-dur K. 261. Соліст — Павло Хмара
        Дивертисмент # 2 K.137 B-dur. (Andante. Allegro di molto. Allegro assai.)
        Рондо для скрипки і камерного оркестру, K. 373 °C-dur. Солістка — Ольга Шелешкова
    Петро Ілліч Чайковський
        Pezzo Capriccioso op.62 для віолончелі та струнних. Соліст — Сергій Казаков
        Роздуми для скрипки і струнних (з циклу «Спогади про дорогому місце»). Соліст — Кирило Шарапов
        Серенада для струнного оркестру до мажор, Op 48.

Шедеври світової класики в цей вечір для вас виконає Kyiv Mozart Orchestra — незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали як солісти, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті — Kyiv Mozart Orchestra.

Трохи про локацію. Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Вечір класичної музики відбудеться 1 березня в Fairmont Grand Hotel, за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1 Початок о 19:00.


Bilethouse.com - Концерти Київ. Fairmont Classic - Mozart and Tchaikovsky. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти класичної музики в Києві. Купити квитки на сайті онлайн