Fairmont Classic - Bach and Vivaldi

Fairmont Classic - Bach and Vivaldi

Концерт перенесений. Дата очікується

Знамениті твори Баха і Вівальді в одному з найкрасивіших концертних залів міста — Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Йоганн Себастьян Бах — німецький композитор і музикант епохи Бароко, найбільша фігура світової культури. Творчість музиканта-універсала, який жив у XVIII столітті, жанрово всеохопна: Бах поєднав і узагальнив традиції протестантського хоралу з традиціями музичних шкіл Австрії, Італії та Франції. Створюючи безсмертні шедеври, кожен такт своїх композицій він перетворював в маленькі твори, об’єднуючи їх в скоєні за формою безцінні творіння виняткової краси й виразності.

Священник, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори та понад 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах. Він переклав ряд його інструментальних концертів для органу з невимовною майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті й творчості є дещо незмінне — він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.

Шедеври світової класики в цей вечір для вас виконає Kyiv Mozart Orchestra — незалежний проект, що зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали як солісти, грали в складі камерних ансамблів, брали участь у міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили у новому проекті — Kyiv Mozart Orchestra.

Трохи про локацію. Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Вечір класичної музики відбудеться 26 квітня в Fairmont Grand Hotel, за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1. Початок о 19:00.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Fairmont Classic - Bach and Vivaldi. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Купити квитки онлайн