Erik Leuthäuser & Felix Römer

Erik Leuthäuser & Felix Römer

Erik Leuthäuser & Felix Römer - In the Land of Irene Kral & Alan Broadbent

Хто грає?

  • Ерік Лейтхаузер — вокал
  • Фелікс Румер — піаніно

Що грають?

Програму In the Land of Irene Kral & Alan Broadbent, присвячену словацько-американській співачці Айрін Краль та новозеландському піаністу Алану Бродбенту. Також у ній прозвучать пісні таких джазових музикантів, як Блоссом Дірі (Blossom Dearie), Фран Лендесман (Fran Landesman), Дейв Фрішберг (Dave Frishberg) та Боб Доро (Bob Dorough).

Що треба знати про музикантів?

Ерік Лейтхаузер — німецький співак і електронний музикант. Переможець Ella Fitzgerald Vocal Jazz Competition 2018 у США. Автор сольних альбомів In the Land of Oo-Bla-Dee (2015) та Wünschen (2018).

Фелікс Румер — композитор і піаніст із Берліна. Починав музичну кар`єру в молодіжному джазовому оркестрі Німеччини. Фіналіст Montreux Jazz Piano Solo Competition. Займається сольною творчістю та пише музику для фільмів.

Дует Лейтхайзера та Румера критики порівнюють із відомою в 70-х колаборацією співака Тоні Беннета і піаніста Біла Еванса.

 


Bilethouse.com - Афиша КиевErik Leuthäuser & Felix Römer - 32JazzClub. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн