Еми Уайнгауз: Body and Soul

Еми Уайнгауз: Body and Soul

Емі Уайнгауз: Body and Soul

Музичний спектакль

Турбулентна та беззахисна Емі 

Музичний спектакль "Емі Уайнгауз: Body and Soul" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнгауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.

Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, прохолодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.

В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun на чолі з солісткою Варварою Чайковською, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.

 

Постановка: Заслужений артист України Віталій Савчук

У головних ролях:

Журналіст і Поет : Павло Коробчук

Емі: Варвара Чайковська

 


Bilethouse.com - Афиша Киев. Спектакль Еми Уайнгауз: Body and Soul в клубе Stereo Plaza. Заказ, доставка, бронирование билетов в Киеве. Купить билеты онлайн