Ëлка

Ëлка

Ёлка з програмою "Мне легко" в Києві

27 жовтня запрошуємо вас до Stereo Plaza на великий концерт чуттєвої та світлої співачки Ëлка. Поп-виконавиця, що кожного разу приємно дивує своїх слухачів різними, не схожими один на одного треками, вже готова наповнити ваш вечір прекрасними мелодіями та сонячними текстами. Запрошуйте рідних, коханих, друзів або приходьте самі – щоб отримати такі потрібні флюїди щастя!

Вишукана й безмежно талановита співачка везе до Києва нову програму «Мне легко». У виконанні справжньої поп-зірки прозвучать найвідоміші хіти «На большом воздушном шаре», «Около тебя», «Прованс», «Скучаю», а також нові прекрасні композиції. Чи можна перебільшити важливість та чуттєвий рівень події?!
Ëлка, вона ж – Єлизавета Іванців, ніколи не погоджувалася з будь-якими жанровими рамками для своєї творчості. Музика в її піснях – це гармонійний сплав року, хіп-хопу, R&B. В кожній пісні співачка – різна. Але завжди – щира й невимушена.

3 2019 року Йолка працює над проєктом ЯАVЬ, який вважають альтер-его артистки. А тим часом шанувальники вщент заповнюють концерт-холи в очікуванні хвиль світлої позитивної енергії від Ëлки.

Побачимося!

 

 

Bilehouse.com - Афиша Киев Ëлка - Stereo Plaza (Стерео Плаза). Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн