Electro Symphony під зоряним небом

Electro Symphony під зоряним небом

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію презентує шоу

Electro Symphony під зоряним небом

Це повнокупольна музично-танцювальна вистава композитора Тетуз (Франція), яка базується на електронному ритмі та класичному струнному ансамблі. В поєднанні поколінь народжується симфонія…

Головним елементом шоу є переплетіння повнокупольних проекцій Київського Планетарію з соло екзотичних музичних інструментів, які ведуть в подорож до страродавніх культур: Індія (скрипка, сітар, бансурі); Китай (Гюзенг); Монголія (Обертонний спів); Словакія (Фуджара) та Україна (Український народний спів).

Танцювальна частина захоплює у світ таємниць та загадок Стародавнього Сходу, сплетених з сучасними напрямками мистецтва. Суміш племінних східних танців та модерну - постановка створена в новому танцювальному стилі Трайбл фьюжн бєллі дєнс.

Виконавці концерту:

Ансамбль - скрипка, контрабас, віолончел
Соло Тетуз - Карнатська скрипка, сітар , бансурі, Гюзенг, Обертонній спів, Фуджара
Соло Ольга Прудей - Українскій народній спів
Танці стилю Трайбл Фьюжн Бєллі данс і Модерн. Хореограф Соня Накті.

Тетуз з 11 років діджей та композитор техно в клубах Парижа. Пізніше подорожував і навчався в Індії, Балі, Перу, оволодів вісьмома інструментами. Поєднуючи класичну та етнічну музику з електронними ритмами, створив унікальний стиль «Wоrldwide electrо». Зі своїм сольним проектом «Wordwide Groove» об’їхав півпланети. В Украйні його можна було чути на Гоголь фесті та Vibronica Festival.

 


Bilethouse.com - Афіша КиєваElectro Symphony під зоряним небом. Київський планетарій. Замовлення, доставка, безкоштовне бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки на сайты онлайн