Єдиний Квартал

Єдиний Квартал

Єдиний Квартал у Києві!

Великий благодійний концерт

Великий благодійний концерт «Єдиного Кварталу» - НОВА ПРОГРАМА і актуальний гумор

18 листопада у Києві в МЦКМ «Жовтневий палац» пройдевеликий благодійний концерт «Єдиного Кварталу» з НОВОЮ ПРОГРАМОЮ.

Актори двох кращих гумористичних проектів - «Вечірній Квартал» та «Жіночий Квартал» - знову виступлять на одній сцені, але з новими жартами, новими гострими пародіями, новими патріотичними піснями та актуальним гумором на злободенні теми.

Суперсила українців - у тому, що навіть у найскладніші моменти ми не втрачаємо оптимізму та почуття гумору.

Вся Україна зараз згуртувалася у боротьбі з ворогом, так само «Вечірній Квартал» об’єднався з «Жіночим Кварталом», щоб разом підтримати українців гумором. Гумор – це також зброя. Він допомагає відволіктися, переключитися, зарядитися позитивом і з новими силами йти до нашої перемоги.

«Кварталівці» зізнаються, що на творчість зараз їх надихають саме українські військові. І кожен виступ гумористів – це можливість сказати «дякую» нашим героям за те, що ми всі можемо жити і працювати.

Підтримка бойового духу наших захисників та захисниць – це важлива місія для акторів Студії «Квартал 95» ще з 2014 року. З початку повномасштабної війни гумористи разом з друзями-артистами дали вже майже 350 концертів для військовослужбовців, медиків, волонтерів, переселенців. У Херсонській, Миколаївській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернігівській областях… «Кварталівці» виступають у військових частинах, госпіталях, бомбосховищах, на полігонах та на станціях метро. Виїжджають близько до передової – щоб просто поспілкуватися з тими, хто не може покидати своїх бойових позицій.

Концерт, який пройде у Києві 18 листопада, так само як і інші концерти «Єдиного Кварталу»,має благодійну мету – допомогти нашим військовим. Частина коштів від квитків піде на допомогу ЗСУ – на актуальні потреби наших захисників та захисниць

.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Єдиний Квартал - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн