Єдиний Квартал

Єдиний Квартал

Єдиний Квартал у Києві!

Великий благодійний концерт “Єдиний Квартал. На БІС

2 жовтня 2023 року в МЦКМ “Жовтневий палац” відбудеться концерт “Єдиного Кварталу” у Києві.

Не пропустіть унікальну можливість - відвідайте великий концерт “Єдиного Кварталу” у Києві! В цей вечір “Вечірній Квартал” та “Жіночий Квартал” об’єднають свої зусилля, щоб подарувати глядачам свято. Це буде подвійний удар гумору, з пародіями, гострими жартами та музичними номерами. Найкращі артисти двох “кварталів” нагадають усім, що гумор - це зброя, і краще за українців ніхто не вміє нею користуватися.   

Концерт має благодійну мету - допомогти нашим військовим. Під час заходу відбудеться благодійний аукціон з ексклюзивними лотами, гроші з якого, разом з частиною коштів від продажу квитків, підуть на потреби ЗСУ - на дрони, тепловізори та рації нашим захисникам Бахмутського напрямку.

На нижньому поверсі “Жовтневого Палацу” розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено.

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:20).

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Єдиний Квартал - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн