Джазовий понеділок: бенд Олексія Яровенко

Джазовий понеділок: бенд Олексія Яровенко

Чудова новина для меломанів! Джазові понеділки повертаються — тепер ще більше атмосферних та музичних вечорів у Caribbean Club Concert Hall.
24 лютого в рамках серії концертів Live Jazz Monday виступить бенд Олексія Яровенка!
Актор та музикант Олексій Яровенко — зірка серіалу «Кріпосна», який у минулому році побив усі рекорди на телеканалі СТБ, а за запальними танцями Олексія у шоу «Танці з зірками» спостерігала вся країна.
Білоруський красунчик стрімко завоював увагу українських глядачів, та підкорив серця мільйонів українок.
24 лютого — час музичних вражень від бенду Олексія Яровенка. Трендсетери українського блюзу представлять авторську програму, у якій вдало поєднують мікс блюзу, фанку, соулу та рок-н-ролу.
Бенд Олексій створив у 2017 році. Колектив почав швидко набирати оберти, та вже за півтора року став одним з інноваторів українського блюзу. Зараз на концерти хлопців приходять відомі та поважні українські музиканти.
Їх музика — це осучаснені та цілком витримані в блюзовому стилі твори, в яких є і фанк, і соул, і рок-н-рол. Їх творчість прийдеться до смаку навіть найвибагливішим меломанам!

24 лютого на сцені Caribbean Club Concert Hall:

  • Олексій Яровенко — вокал, губна гармоніка
  • Роман Шаркевич — ударні
  • Михайло Урісман — бас
  • Філіп Бєляєв — гітара
  • Павло Гвоздецький — клавіші

Джазовий понеділок — гарний початок тижня в затишному місці. Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності!


Bilethouse.com - Концерти Київ. Джазовий понеділок: бенд Олексія Яровенко. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві. Купити квитки на сайті онлайн