Мрії оживають

Мрії оживають

Нова сцена

Мрії оживають

Жанр -  Іронічна комедія про любов та смерть
Автор - Іван Вирипаєв (за п'єсою "DreamWorks")

Прем'єра - 19 лютого 2019 року

Режисер-постановник, художник-постановник, художник з костюмів, музичне оформлення та художник з освітлення - Давид Петросян

Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іваном Вирипаєвим, ілюструє сучасну модель стосунків.
Сьогодні, коли ми маємо знання про все, люди отримують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про Буддійську порожнечу не дають героям того наповнення і щастя, якого всі так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч з ними.

Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її і продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося … Перебуваючи в кайданах своєї прив’язаності, вона приводить його до думки, що усі його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, саме тому він нещасний, адже «щастя – це робота, яку будь-що-будь, потрібно виконати добре».

Сценічний простір, в якому перебувають герої, нагадує чи то велику душову кабінку, чи психлікарню. Чи зможуть вони позбутися своїх страждань і почати працювати на своє щастя?

Мова вистави - українська

Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин з антрактом

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Спектакль Мечты оживают - Театр  на Подоле. Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов. Купить билеты на сайте онлайн