Дорофєєва

Дорофєєва

Dorofeeva в Києві

Благодійний концерт «сенси» в Stereo Plaza

Вже 2 грудня в Києві відбудеться благодійний концерт DOROFEEVA з новою програмою «сенси»! Мета заходу — збір коштів на відбудову українських домівок, зруйнованих ворогом. На концерті в Stereo Plaza Надя Дорофєєва виконає нові пісні зі свого першого україномовного альбому «сенси» — «різнокольорова», «Думи», «крапають», а також улюблені хіти. На відміну від минулих гучних шоу, цей івент буде камерним та затишним. Усім нам зараз складно, але ми маємо, для чого жити.
Приходь на концерт з особою атмосферою довіри та знайди власні сенси разом з DOROFEEVA.

Повномасштабна війна змусила нас змінити життя за один ранок. Нам довелося шукати нові мрії та надії, шукати натхнення, щоб підійматись, як би важко не було, та вкладати усі сили в перемогу кожного дня. В альбомі «сенси» Дорофєєва ділиться власними надіями, наснагою та силою й переосмислює досвід, який ми маємо з 24 лютого.

З початку повномасштабного вторгнення DOROFEEVA влаштовує благодійні концерти в різних куточках Європи, бере участь в благодійних проєктах та ініціативах, підтримує українців, в яких все відібрала війна та привертає увагу до української культури й збереження української культурної спадщини. У кожного та кожної — свій фронт, й ми обовʼязково переможемо.

Подаруй українським родинам майбутнє, а собі — натхнення та гарний настрій. Купуй квиток на концерт в «Стерео Плаза» у Києві та допоможи DOROFEEVA і Волонтерському руху «Добробат» відбудувати зруйновані домівки: https://www.dobrobat.in.ua

 

 

 Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Надя Дорофєєва- концерт-холл Stereo Plaza. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн