Damien Escobar

Damien Escobar

Damien Escobar у Києві: хіти і скрипка — й нічого зайвого

Чуттєвий музикант і його музика, що обіймає серця глядачів… Його композиції лунають у Білому домі й головних хіт-парадах планети. Критики називають його піонером класичної музики, а жінки — американським богом скрипки. Зустрічайте «першу скрипку» сучасної музики Damien Escobar на сцені Freedom Hall.

Концерт віртуозного американського скрипаля Damien Escobar відбудеться вже 30 січня 2020 року. Гості та жителі столиці, поспішайте купити квитки. Світові хіти у виконанні цієї скрипки обов’язково варто почути!

Вперше українці познайомилися з творчістю Damien Escobar у 2017 році. Тоді Київ вразив феєричний виступ у Національному палаці «Україна».

Серця киян і гостей столиці були настільки переповнені любов’ю до молодого віртуоза, що в 2018 році вже в рамках європейського туру Damien Escobar виступив на трьох головних сценах країни: в Палаці «Україна» (Київ), у львівській Національній Опері і в Театрі музичної комедії Одеси.

Зали гуділи: оригінальна манера виконання кросовера-скрипаля запалила серця сотень тисяч глядачів. У чому секрет? Damien Escobar розширює звичні формати ігри на скрипці. У його руках цей чарівний інструмент проникає своїми звуками в найпотаємніші куточки серця.

Хіти в стилі «crossover violin» з елементами класики, джазу, поп-музики, R & B і хіп-хопу перетворюють кожен концерт Damien Escobar на незабутнє шоу. І головна скрипка в ньому — молодий, харизматичний і талановитий музикант. Як залишитися байдужими?

На новій сцені Культурного центру Freedom Hall Damien Escobar та його команда музикантів-універсалів представить абсолютно нову програму. В її серці — авторські п’єси та інтерпретації найпопулярніших світових хітів.

Якщо ви хочете почати новий рік з яскравої ноти, зі звучання, яке наповнить вас енергією з голови до самих п’ят — поспішайте купувати квитки і будьте в числі перших, хто почує голос скрипки, що закохала в себе весь світ.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Damien Escobar. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн