Чорний квадрат. Офіс

Чорний квадрат. Офіс

Життєва комедія від творців хітів «А-ля кобеля…» та «Роздягайся, будемо… говорити!»

Їх мільйони! Менеджери, бухгалтери, логісти, брокери, одним словом — офісні співробітники! Ім’я їм — легіон! Вони роблять всю свою роботу за одну-дві години, але керівництво вимагає сидіти в офісі з 9 до 18! На що витратити решту сім годин (мінус обідню перерву) свого життя? Хтось сидить у соціальних мережах і постить картинки з котиками; хтось стирчить в курилці та пліткує; хтось п’є каву та чай літрами… У кого є кабінет — заводить короткочасні романи прямо на робочому столі… А за вікном повільно, але невблаганно пролітає Життя! Але що буде, якщо зламати звичний плин життя? Вийти із зони комфорту, зробити неможливе, дістати з себе Бога?

Цю виставу можна було б назвати «Хроніки одного ОФІСУ».

Історія про людей, яким набридло нічого не робити, і вони вирішили плюнути у вічність! У виставі є все: фірмовий блискучий гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, поліція, любов, секс, Гогі… І поезія! Але — тсссс, про це Ви дізнаєтеся тільки прийшовши на виставу!

Жанр — офісний гротеск.
Зміст — гумор, віскі та спермотоксикоз.
Доповнення — вірші та скайп.
Післясмак — посмішки та гарний настрій.

Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.


Bilethouse.comАфіша Київ. Вистава Чорний квадрат. Офіс. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн