Читання. Ваня Якимів. Улюблені вірші

Читання. Ваня Якимів. Улюблені вірші

21 березня в Будинку Кіно відбудеться поетичний вечір з Ванею Якімовим в супроводі рояля. Акомпанувати поетові буде відомий піаніст і композитор Павло Ігнатьєв. Прозвучать вірші про кохання, про дружбу, про вірність, про життя. Вірші, які ніколи не втратять своєї актуальності.

Ваня Якімов почав сольну кар'єру поета в 2015 році. За п'ять років року пройшло близько сотні творчих вечорів у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці, які відвідали десятки тисяч людей, і на яких було прочитано величезну кількість, як своїх віршів, так і віршів поетів минулого. Восени 2016 року вийшов перший поетичний збірник, який розійшовся тиражем 2500 прим. А в 2018 вийшла друга збірка віршів наклад 2000 примірників. Ваня Якімов на сьогоднішній день є одним з найяскравіших представників жанру, а заходи з його участю найбільш відвідуваними поетичними заходами столиці.

Концертна програма «Улюблені вірші» - це цикл зустрічей, на яких Ваня Якімов в джазовому супроводі кращих піаністів прочитає найбільш зворушливі, найніжніші і впізнавані роботи поетів минулого. Чи варто описувати і підбирати слова для опису? Ймовірно, немає, якщо все вже було сказано і написано. Залишається тільки прийти і послухати. Залишається тільки розділити з нами цей вічний мир любові і рими.
Чекаємо вас, дорогі друзі.


Bilethouse.com - Концерти Київ. Читання. Ваня Якимів. Улюблені вірші. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Купити квитки на сайті онлайн