IX чемпионат мира по комбат Дзю-Дзюцу

IX чемпионат мира по комбат Дзю-Дзюцу

Чемпіонат світу з комбат Дзю-Дзюцу в Києві

Міністерство Молоді та Спорту України та Міжнародна Федерація Комбат Дзю-Дзюцу (бойового джиу-джитсу) запрошує вас відвідати ІХ Чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу, який відбудиться в київському Палаці Спорту 19 жовтня 2019 року.

Програма змагань:

  • - 09-00 – попередні бої
  • - 17-00 – урочисте відкриття
  • - 18-00 – півфінали та фінали. Категорії фул-контакт, клоз-контакт, самозахист.

Комбат дзю-дзюцу – комплексна бойова система підготовки силових структур багатьох розвинутих країн Світу, що виникла в арміях США та Великобританії як спеціалізована система для загонів спецпризначення. Це система бою, яка гартує не лише тіло, а й дух воїна, підвищує його адаптивні можливості під час бойових дій та зменшує втрати на війні.
Сьогодні розвивається також як повноконтактний, динамічний та видовищний вид спорту, близький по динаміці та принципам до реального бою на вулиці чи в рукопашного бою на фронті.

Розділ Фул-контакт – ще називають ММА у кімоно. В КДД немає системи оцінки за балами, тільки чиста перемога без компромісів та упередженості.

Розділ Клоз-контакт – це відродження традицій древнього бою у клінчі з використанням ударної техніки.

Розділ Самозахист – демонстрація можливостей техніки в умовах швидкої зміни обстановки та атак чотирьох опонентів, які використовують, в тому числі, холодну зброю. Недарма «Четвірка» – число смерті на Сході.

Церемонія зважування учасників змагань відбудеться 18 жовтня 15-00 у Музеї братів Кличків за адресою вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський»
Запрошуємо всіх на трибуни Палацу Спорту!

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. IX чемпионат мира по Дзю-Дзюцу - Киевский Дворец спорта. Заказ, доставка, бронирование билетов. Купить билеты онлайн