Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz

Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz

Відчуваєте? В повітрі щось грайливе, чарівне та зухвале? Звідкись доноситься дзвінкий сміх, цокіт підборів та мелодії, від яких ви вже пританцьовуєте!
Відповідь проста — Музичне кабаре #1 знову в місті!

З легким авантюризмом та таємничими усмішками FREEDOM JAZZ girls band представляє нове SAX LIVE SHOW «Пiф-Паф».
SAX LIVE SHOW «Пiф-Паф» — це справжня «Бондіана», що ніби зійшла з екранів ваших телевізорів. Дівчата Бонда — ось, ким уявили себе на цей раз Freedom jazz girls band.
Зухвало? Так! Несподівано, як постріл з-за кутка? О так! Тепер на сцені розгорнуться справжні пристрасті, де ви, друзі, будете не свідками, а співучасниками.
Cофі: «Ох, ну яка дівчина не уявляла себе в ролі коханої супер агента Джеймса Бонда! Впевнена, що абсолютно кожна! І тут ми подумали: навіщо мріяти і уявляти, якщо можна нею стати.»
Анастасія: «Так ось, ми створили свій музичний коктейль в дусі Джеймса Бонда, секретом якого готові поділитися прямо зараз: беремо багато гарної музики, не поспішаючи додаємо пристрасні і хвилюючі фірмові нотки, приправляємо карколомним вокалом та божественними соло саксофона, та прикрашаємо захоплюючими танцями, і тонким, жіночим гумором.»
Санні: «Ми приміряємо на себе нові розкішні образи — небезпечних, авантюрних супергероїнь — дівчат того самого Джеймса Бонда. Простежуватиметься любовна драматична лінія — немов вишукане кольє на тонкій шиї, і ми — джазетки, будемо виблискувати в ньому діамантами. «
А десь в куту глядацького залу, в диму сигари буде сидіти ВІН, виблискуючи своїми пристрасними очима. І підійшовши ближче неодмінно захоче себе представити, як завжди це робив раніше: «Бонд, Джеймс Бонд». Але в цей раз його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки — Jazz, Freedom Jazz!
ПІФ-ПАФ, пані та панове! У вас немає виходу — тільки вхід, прямо у Caribbean Club Concert Hall. І не дай Бог вам помилитися дверима!


Bilethouse.com - Афіша Київ. Caribbean Jazz Dinner Show. Freedom Jazz. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн