Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz

Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz

Пані та панове, музичне кабаре #1 знову у місті!

Freedom Jazz girls band оголошують весняну серію джазово-мелодійних шоу.
На цей раз чарівні джазетки будуть дивувати глядачів вибуховим Sax Live Show «Пiф-Паф»!
Sax Live Show «Пiф-Паф» — це справжня «Бондіана», що ніби зійшла з екранів телевізорів. Дівчата Бонда — ось, ким уявили себе на цей раз Freedom jazz girls band.
Зухвало та несподівано, як постріл з-за кутка. На сцені розгорнуться справжні пристрасті, де глядачі будуть не свідками, а співучасниками.
Софія Павличенко: «Ох, ну яка дівчина не уявляла себе в ролі коханої супер агента Джеймса Бонда! Впевнена, що абсолютно кожна! І тут ми подумали: навіщо мріяти і уявляти, якщо можна нею стати».
Анастасія Малега: «Ми створили свій музичний коктейль в дусі Джеймса Бонда, секретом якого готові поділитися прямо зараз: беремо багато гарної музики, не поспішаючи додаємо пристрасні і хвилюючі фірмові нотки, приправляємо карколомним вокалом та божественними соло саксофона, та прикрашаємо захоплюючими танцями, і тонким, жіночим гумором».
Олександра «Санні» Журба: «Ми приміряємо на себе нові розкішні образи — небезпечних, авантюрних супергероїнь — дівчат того самого Джеймса Бонда. Простежуватиметься любовна драматична лінія — немов вишукане кольє на тонкій шиї, і ми — джазетки, будемо виблискувати в ньому діамантами».
А десь в куту глядацького залу, в диму сигари буде сидіти він, виблискуючи своїми пристрасними очима. І підійшовши ближче неодмінно захоче себе представити, як завжди це робив раніше: «Бонд, Джеймс Бонд». Але в цей раз його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки — Jazz, Freedom Jazz!
Яскраве шоу вже зібрало декілька аншлагів поспіль минулої осені!Bilethouse.com - Афіша Київ. Caribbean Jazz Dinner Show. Freedom Jazz. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн