Бумбокс

Бумбокс

Їх можна впізнати з першої проспіваної фрази ... Бумбокс - один з найцікавіших і популярних українських гуртів що грає фанк, хіп-хоп і рок - виступить в одеському клубі Ibiza 8 серпня!

Колектив був створений в Києві в 2004 році Андрієм Хливнюком (на той момент вокаліст групи «Графіт») і Андрієм Самійло (гітарист групи «Тартак»). У 2005 році вийшов перший альбом команди під назвою «Меломанія». З тих пір гурт записав 5 повноцінних альбомів і безліч хітів, серед яких - «Бути самим собою», «Люди», «Наодинці», «Вахтерам», «Поліна», «Квіти у волоссі» ... А ще на пісні колективу знято майже 30 кліпів!

Андрій Хливнюк - лідер гурту і один з найбільш харизматичних українських музикантів. Він не тільки вокаліст, а й автор текстів групи. Так, в 2012 і 2013 роках артист ставав лауреатом музичної премії Yuna як «кращий автор слів». А з 2015 року став відомий вітчизняному глядачеві і як член журі мегапопулярного вокального телеконкурсу «Х-фактор».

А тепер уявіть ... Кінець літа. Тепло, солоний запах і шум моря. І улюблені композиції улюбленого гурту. Що може бути кращим? Чекаємо вас 8 серпня в нічному клубі Ibiza на пляжі «Аркадія». Цей спогад залишиться з вами надовго!
  Bilethouse.com - Афіша Києва. Бумбокс. Замовлення, доставка, бронювання квитків без сервісного збору