Будьте як вдома

Будьте як вдома

Будьте як вдома!

Вибір п'єси є закономірним як для головної актриси — Ади Роговцевої, так і для режисера, дочки Ади Миколаївни — Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка та Петра Тодоровського. Адже п'єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії «Будьте, як вдома») добре відома в Європі.

Тема єдиного Дому, яким, нарешті, має стати для кожного з нас досить обмежений «земний простір», сьогодні особливо хвилює світ. Для одних простір визначається державними кордонами, а для інших – стінами паризької квартири. Саме там і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.

Роль Марівон грає Народна артистка України Ада Миколаївна Роговцева. Її партнер на сцені, виконавець головної чоловічої ролі – араба Саміра – Ахтем Сейтаблаєв, на сьогодні найяскравіша молода зірка київської театральної сцени. Глядачам Ахтем відомий як режисер та актор фільму «Хайтарма» та учасника тв-шоу «Танці із зірками».

Режисер: Катерина Степанкова

Актори: Ада Роговцева, Ахтем Сейтаблаєв, Галина Корнєєва, Катерина Гулякова, Ольга Лук'яненко, Світлана Орліченко, Віталій Салій, Арно Тсембенгой.

 

 
Bilethouse.comАфиша Киев. Спектакль Будьте как дома. Заказ, доставка билетов в Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн