Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon

Bring Me The Horizon повертаються в Україну

Концерт відбудеться 04 квітня 2022 року і обіцяє бути незабутнім. Протягом півторагодинного шоу ви почуєте не тільки матеріал з нового альбому, а й перевірені хіти.

Bring Me The Horizon — група з великою і цікавою історією. Їх концерти — це окремий світ в якому відбуваються неймовірні події. А їх музика настільки різнопланова, що в ній знайдеться місце для кожного слухача: як цінителів складної і важкої музики, так і любителів легшого електронного саунду. Протягом п’ятнадцяти років свого творчого шляху музиканти не переставали експериментувати зі звучанням. Від альбому до альбому можна простежити як змінювалися музичні напрямки групи від важкого деткора і металкор до мелодійного хардкору, альтернативного і пост року. На сьогоднішній день музиканти пішли в ще більш лайтовое звучання зробивши свою музику більш широкою і масовою. В останньому альбомі AMO простежується змішування електропопа і поп-року з домішкою хард-року. Відео-роботи рокерів претендують на звання шедеврів артхаусного кіномистецтва. Незалежно від яскравості картинки, тонів і характеру, вони завжди глибокі і незвичайні, як і творчість музикантів.

Так що не прогав можливість приєднатися до всесвіту Bring Me The Horizon 02 червня 2021!

 Bilethouse.com - Афиша Киев. Концерт Bring Me the Horizon - Киевский дворец спорта. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн