Беz обмежень. Вільні люди

Беz обмежень. Вільні люди

Концерт гурту БEZ ОБМЕЖЕНЬ в Києві на День Незалежності в НСК «Олімпійський»

Концерт Вільні люди

Незабутній і грандіозний концерт з улюбленими піснями і новими хітами для усіх прихильників гурту

Тур на підтримку нового альбому включатиме 100 міст, а заключний концерт відбудеться у серці України - на НСК “Олімпійський” в Києві. Неймовірні емоції, драйв та відчуття безмежної свободи. Як завжди на виступах БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Вільна музика для вільних людей!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ — кращий рок-гурт країни за версією телеканалів М2 (премія «Золота Жар-Птиця») та М1 (премія М1 Music Awards) вирушили в грандіозний тур довжиною в рік і охопленням рекордної кількості у 150 міст України. Розпочався він на Співочому Полі у Києві 25 серпня з презентації альбому «Мільярди». Закінчиться наймасштабнішими шоу на стадіонах у чотирьох містах з фіналом у м. Київ на НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ».

Гурт, що завоював багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитися почуттями, що збирає тисячі прихильників по всій Україні, готовий об’єднати всіх на головному святі країни.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Концерт группы Без обмежень - НСК Олимпийский. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билет онлайн