Без обмежень Акустична програма

Без обмежень Акустична програма

Без обмежень з акустичним концертом у Києві

Без обмежень зіграють акустичні концерти у філармоніях та Оперних театрах найбільших міст України.

11 квітня відбудеться концерт у Києві. Жовтневий Палац, початок о 19:00.

У квітні 2024 року шанувальники зможуть побачити та почути ексклюзивну акустичну програму гурту Без обмежень, такі концерти гурт даватиме вперше у своїй історії.

Нові пісні та вже давно знайомі треки: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» та інші – у новому звучанні.

Тур Без обмежень «Разом до перемоги», прославився абсолютними аншлагами у кожному з міст. У 2023 році гурт, проїхавши більше 120 000 км та зіграв більше 150 концертів Україною та світом.

З початку повномасштабного вторгнення БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дають виключно благодійні концерти, і ці ¬– не виключення.

«Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Прямо зараз Без обмежень продовжують свій великий тур під назвою «Разом до перемоги», який продовжиться до березня 2023.

Також гурт наголошує: «Не артисти роблять концерти, їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал».

Тож, не пропустіть Без обмежень у своєму місті!

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Без обмежень - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн