Бах & Bach

Бах & Bach

Йоганн Себастьян Бах – не просто найвідоміший композитор в історії Музики – він її символ та ікона класики на всі часи.
В цей вечір на одній з кращих сцен Столиці у Національній музичній академії України (Консерваторія) гратиме найвідоміший камерний оркестр країни «Київські солісти» та зірковий склад солістів: скрипалі-віртуози Марко Комонько зі Львова та киянин Кирило Шарапов, альтисти Олександр Лагоша та Іван Грицишин, соліст Львівської Національної філармонії Юрій Хвостов (гобой), та Геннадій Дем’янчук, який входить до п’ятірки найвідоміших піаністів України. Також ви почуєте гру двох надзвичайно обдарованих молодих талантів: це вихованка класу легендарного флейтиста Володимира Турбовського Марія Ставицька та 17-річний японський саксофоніст-вундеркінд, переможець понад 30-ти найпрестижніших міжнародних конкурсів Кента Ігараші. За диригентським пультом буде харизматичний маестро Ігор Пучков.

У програмі - епохальні твори родини Бахів: Йоганна Себастьяна, серед яких славнозвісний Шостий Бранденбурзький концерт та “Жарт”, і Карла Філіппа Емануеля - найвідомішого сина Баха-батька.
Магічна музика епохи бароко та зірковий склад учасників концерту подарують справжній вир емоцій, що зачарує і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.

Учасники:
Національний камерний ансамбль “Київські солісти”
Диригент - Ігор Пучков

Солісти:
Марко КОМОНЬКО (скрипка, Львів), Юрій ХВОСТОВ (гобой, Львів), Геннадій ДЕМ’ЯНЧУК (фортепіано). Кента ІГАРАШІ (саксофон), Марія СТАВИЦЬКА (флейта), Кирило ШАРАПОВ (скрипка), Олександр ЛАГОША (альт), Іван ГРИЦИШИН (альт)Bilethouse.com - Афіша Київ. Бах & Bach - Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн