Artik&Asti

Artik&Asti

Концерт Artik&Asti в Києві!

20 червня 2021 року в заміському комплексі QUEEN COUNTRY CLUB відбудеться концерт неймовірного поп-гурту ARTIK&ASTI в Києві! Цей дует давно увірвався на вищі щаблі українського музичного Олімпу і не збирається здавати лідируючі позиції.  Вже за кілька місяців їх перший хіт  «Моя последняя надежда» зібрав 1,5 млн. переглядів в мережі інтернет, тепер ця цифра сягнула майже 17 мільйонів. Про постійно зростаючу популярність ARTIK&ASTI свідчить і той факт, що відео “Грустный дэнс” побачило вже 216  мільйонів користувачів, а свіжа робота “Истеричка”  стала справжнім вибуховим хітом, одразу після виходу.  Цей трек увійшов до ЕР “Миллениум”, реліз якого відбувся навесні 2021 року.

Концерт на свіжому повітрі

Власний стиль, фірмовий саунд, якісні відеокліпи ARTIK&ASTI стали улюбленими далеко за межами України, а кожен живий виступ дуету перетворюється на феєричне шоу. Недарма гурт отримав чимало музичних премій та позитивних відгуків від критиків.

Обухівське шосе, 55, Козин
(30-й км Столичного шосе)

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев.  Артик и Асти - Queen Country Club. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве без сервисного сбора. Купить билеты на сайте онлайн