Arbat/H.O.S.H.

Arbat/H.O.S.H.

Arbat та Н.О.S.H. в Києві!

11 червня 2021 року в Osocor Residence відбудеться неймовірна вечірка від дуету ARTBAT та Н.О.S.H. 
ARTBAT  - колаборація двох українських музикантів, які  перемогли  у номінації “Прорив року” престижної світової премії DJ Awards-2019. Учасники колективу Артур та Батіш вже давно не новачки у музичному світі. За плечима цих хлопців гастролі в Індії, Британії та США, участь у культових музичних фестивалях та кілька міні-альбомів. Наразі це один з найбільш успішних українських проектів електронної музики, який знають та люблять в усьому світі. А відео з їхнім музичним сетом в Бразилії набрало понад 16 мільйонів переглядів на Ютуб. Тепер  музиканти готуються до зустрічі з глядачами та заряджаються вибуховою енергією, яку готові віддати усім гостям Osocor Residence!

Вечірка світових зірок електронної музики

Творчість українського дуету ARTBAT відмітив всесвітньо відомий німецький продюсер та діджей Н.О.S.H., який є визнаним музичним авторитетом, володарем власного лейблу і людиною, що зробила рідний Гамбург другою, після Берліна, німецькою  столицею електронної музики. Тепер ці дві мега зірки виступлять разом в Києві!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевArbat/H.O.S.H. - Osocor Residence. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн