Ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi»

Ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi»

Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «KUTAISI»!


Справжній культурний «скарб» Грузії — Ансамбль «KUTAISI» свято шанує національні фольклорні традиції. Він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор емоцій.

KUTAISI- це унікальний державний ансамбль Грузії, що поєднав в собі хвилюючий багатоголосий спів з віртуозним виконанням національних грузинських танців. Неповторні постановки і хореографія під супровід оркестру, роскішні костюми та чаруючі голоси.

Вже традиційно в грудні, четвертий рік поспіль, «KUTAISI» завітає до України з новою програмою, щоб подарувати глядачам нескінченну енергію свого етносу. За плечима ансамблю великі гастрольні тури Європою та світом, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї самобутньої культури. Двогодинна подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями.

Вам відкриється Грузія!

 Bilethouse.com - Афіша Київ. Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi». Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн