Ансамбль

Ансамбль "Київські солісти". Максим Рисанов (альт)

22 вересня на закриття Третього фестивалю камерної музики КVІНТОФест разом із Національним камерним ансамблем «Київські солісти» виступить один із найяскравіших музикантів світу – альтист і диригент Максим Рисанов.
Максим Рисанов народився на Донеччині, але вже понад двадцять років живе в Лондоні. Максим Рисанов керував відомими симфонічними та камерними оркестрами в Європі, на одній сцені грав із багатьма легендарними музикантами, зокрема, із Вадимом Холоденком, Гідоном Кремером, Огюстеном Дюме й не лише. Максим Рисанов успішно реалізує кар’єри диригента й альтиста-соліста. Часом під час одного концерту поєднує обидві ролі. Він грає на інструменті 1780 року, наданий йому Фондом Elise Mathild. Цей інструмент – робота італійського майстра Джузеппе Гваданіні.
Особливе місце в творчості Максима Рисанова як соліста займає камерна музика. Захоплення сучасною музикою спричинило його співпрацю з різними композиторами, що допомогло значно розширити альтовий репертуар. Зокрема, Максим зіграв прем’єри концертів та п’єс для альта українського композитора Валентина Бібіка та латвійця Петеріса Васкса. 2016-го останній написав Концерт для альта з оркестром саме для Максима. Цього разу в його виконанні звучатиме соло у версії для альта та струнних «Квінтету для кларнета і струнних» (сі мінор, тв. 115) Йоганнеса Брамса.
Солістами також будуть співак Дмитро Киричек та гобоїст Дмитро Гудима, які виконають «Біблійні пісні» Антоніна Дворжака.
Програму концерту доповнять «Ноктюрн» для струнного оркестру Антоніна Дворжака та «Дивертисмент» Бели Бартока.

Програма:
А. Дворжак. Ноктюрн для струнного оркестру, тв. 40
А. Дворжак. Біблійні пісні для голосу, гобоя і струнних, тв. 99
Б. Барток. Дивертисмент для струнного оркестру, Sz.113 BB.118
Й. Брамс. Квінтет для кларнета і струнних сі мінор, тв. 115 (аранжування для альта і струнних автора)

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевКиевские солисты. Максим Рисанов - Национальная филармония Украины. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн