Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Концерт Andrea Bocelli в Києві

16 травня 2020 року на НСК Олімпійський відбудеться концерт найуспішнішого співака, улюбленого тенора Світу Андреа Бочеллі.

Як відомо, Артист з 1995 року активно гастролює країнами світу, підкоряючи найпрестижніші концертні площадки.

В Україні Андреа Бочеллі вперше з величезним успіхом виступив 23 вересня 2017 року в рамках всесвітнього туру на підтримку альбому «Сінема».

Володар Зірки на Алеї Слави в Голівуді, Андреа Бочеллі відомий ще і як благодійник. Благодійний Фонд Андреа Бочеллі активно допомагає дітям бідних родин Гаіті. Дякуючи Фонду, створений і активно працює хор «Голоси Гаїті», що складається з 60 талановитих дітей найбідніших районів Порт-о-Пренса.

«Я твердо вірю, що любов справедлива і ми несемо відповідальність за створення кращого світу», — каже співак.

26 жовтня 2018 року світ побачив шістнадцятий студійний альбом співака «Si». Це перший за 14 років альбом з оригінального матеріала, вперше після альбому «Andrea» . До нового альбому ввійшли дуети з сином Маттео Бочеллі, Дуа Ліпа, Джошем Гробаном, Аріаною Гранде.

Вперше в кар’єрі співака, новий альбом відразу очолив британські та американські хіт -паради.

Програма концерту 16 травня 2020 року складається з відомих оперних арій у виконанні Андреа Бочеллі, та популярних світових хітів.

Виступ Маестро відбудеться у супроводі Національного симфонічного оркестру України та Національного академічного народного хору ім. Григорія Верьовки. Співпраця із славетними українськими колективами під час першого виступу в Києві, приємно запам’яталась, як Артисту, так і його менеджменту.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Андреа Бочелли - НСК Олимпийский. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на концерт Andrea Bocelli онлайн