Аліна Гросу

Аліна Гросу

Аліна Гросу в Києві!

Сольний концерт в рамках туру "Непереможна"

23 листопада 2021 року в стінах столичного Палацу “Україна” пройде концерт головної "бджілки" українського шоу-бізнесу Аліни Гросу!

Аліна - неодноразова переможниця та учасниця престижних міжнародних музичних фестивалів, вітчизняних телевізійних конкурсів та шоу-проектів. В її музичному творчому доробку є сім повноцінних студійних альбомів і безліч цікавих відеокліпів. Кілька років тому виконавиця зробила повний перегляд свого сценічного іміджу і стала виступати під псевдонімом GROSU.

Зміна іміджу співачки сталася немов до прем'єри першої частини невеликої музичної трилогії в відеоформаті "Дико Любила Вову". В результаті перегляди всієї трилогії з дня тієї самої прем'єри перевалили за поріг в двадцять мільйонів на популярному відеохостингу Ютуб.
Подальша кар'єра молодої виконавиці стрімко набирала обертів, а треки традиційно займали перші місця на стрімінгових платформах і онлайн-сервісах.

Цього разу співачка виконає пісні на підтримку нового альбому і свої ранні хіти в новій обробці.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевАлина Гросу - Национальный дворец искусств Украина. Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на Концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн