Олександр Пономарьов

Олександр Пономарьов

Неймовірна

16 листопада у ПК Україна відбудеться давно очікувана подія - головний романтик країни Олександр Пономарьов представить нову концертну програму.

Це видовищне дійство не залишить байдужим ані давніх цінителів, ані нових шанувальників артиста. Його композиторський талант, унікальний спів, елегантність і витончені манери заворожують. Олександр - справжній Митець, який щоразу дивує своєю творчістю, відкриває в душах людей потаємне та глибинне. Десятки його пісень витримали найголовнішу перевірку - випробування часом, їх люблять і співають майже чверть століття.

16 листопада у супроводі симфонічного оркестру, рок-музикантів та хору Олександр постане перед публікою з новою програмою «Неймовірна». Це буде грандіозне шоу, магія поєднання музики,
голосу, світла і звуку. Усе це дасть кожному глядачеві дещо особливе, адресоване тільки йому: спогад і мрію, відчуте і незвідане, пройдене і ще не відкрите. Шоу , в якому від сльозинки на ваших очах, до посмішки на Ваших вустах неймовірно мала відстань . Шоу , яке не залишить нікого байдужим!

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Александр Пономарьов. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн с помощью банковской карты