Александр Малинин

Александр Малинин

В НПМ «Україна» відбудеться концерт народного артиста України — Олександра Малініна

Малінін — співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо. Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високої шляхетності і гідності, зрозумілий всім, безумовно, увійшов до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо її жіночої частини! Ми чуємо характерну задушевність, єсенінський бунтарський дух, відчайдушну відвагу і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокою внутрішньою енергетикою, творам поетів-класиків.

За свою сольну кар’єру Олександр досяг колосальних результатів. Звання народного артиста, іменний знак на «Площі зірок», престижна музична премія «The World Music Awards» за найбільшу кількість проданих дисків — все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна — головні досягнення співака!

З 1988 р. Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них — «Червона калина» (2003) і «Чарівна Скрипка» (2006) — українською мовою.

Bilethouse.com
 - Афиша Киев. Концерт Александр Малинин. - Национальный дворец Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты онлайн